Na stiahnutie NA STIAHNUTIE
Údaje ÚDAJE
Kontakt KONTAKT
Administrácia ADMINISTRÁCIA
Testovanie 5 TESTOVANIE 5
Testovanie 9
Ste tu > Skip Navigation Links
Neprihlásený   |   Login
Inštalácia programu Testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ
 

Pred inštaláciou novej verzie programu nie je nutné odinštalovanie starej verzie ani verzie z minulého roku.

1. Po stiahnutí a spustení súboru Testovanie_ziakov(ZS)_setup.exe sa objaví okno Sprievodcu inštaláciou. Kliknite na spínač <Ďalej> pre prechod na ďalší krok. Sprievodcu inštaláciou môžete kedykoľvek ukončiť spínačom <Zrušiť>. V takom prípade sa program nenainštaluje.

 
 

2. V ďalšom okne sa volí adresár, kam sa bude program inštalovať. Ak už používate program Proforient, bude automaticky ponúknutý adresár, kde je Proforient inštalovaný. V takom prípade umiestnenie programu nemeňte, inak program Testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ neprevezme údaje o žiakoch z programu Proforient. Ak program Proforient nepoužívate, môžete umiestnenie programu zmeniť podľa potreby. Kliknite na spínač <Ďalej>.

 
 

3. V nasledujúcom okne Sprievodcu inštaláciou sa volí umiestnenie odkazu na program v Štart menu. Nastavené umiestnenie môžete ponechať bezo zmeny alebo ho upravte podľa potreby. Kliknite na spínač <Ďalej>.

 
 

4. V ďalšom okne Sprievodcu inštaláciou sa volí, či sa má pri inštalácii vytvoriť odkaz na program na ploche Windows a v paneli rýchleho štartu. Nastavenie upravte podľa potreby. Kliknite na spínač <Ďalej>.

 
 

5. V tomto kroku Sprievodca inštaláciou zobrazí sumár nastavených parametrov v predchádzajúcich krokoch. Ak nastavenia vyhovujú, kliknite na spínač <Inštalovať> a začne vlastná inštalácia. Ak nastavené parametre nevyhovujú, môžete sa spínačom <Späť> vrátiť do predchádzajúcich krokov a parametre podľa potreby upraviť.

 
 

6. Po úspešnom ukončení inštalácie sa zobrazí nasledovné okno. Tu môžete nechať zaškrtnutím voľby program okamžite spustiť. Sprievodcu inštaláciou ukončíte spínačom <Dokončiť>.

 
 

7. Ak pracujete s programom Proforient a po spustení programu Testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ v ňom nevidíte žiakov, skontrolujte, či ste program Testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ nainštalovali do rovnakého adresára, kde máte nainštalovaný program Proforient. Prípadne skontrolujte, či máte v Proforiente žiakov v spracovaní prihlášok na SŠ (9. ročník), nie v predbežnom záujme.

V prípade problémov s inštaláciou kontaktujte ŠVS Michalovce telefonicky alebo emailom na adrese testovanie9@svsmi.sk.