Na stiahnutie NA STIAHNUTIE
Údaje ÚDAJE
Kontakt KONTAKT
Administrácia ADMINISTRÁCIA
Testovanie 5 TESTOVANIE 5
Testovanie 9
Ste tu > Skip Navigation Links
Neprihlásený   |   Login
Stiahnutie programu

Systémové požiadavky:

  • operačný systém min. Windows 7
  • rozlíšenie pracovnej plochy Windows minimálne 800x600
  • voľné miesto na disku 50MB
  • pripojená a nainštalovaná tlačiareň (pre export údajov)
  • nainštalované DLL knižnice (viď nižšie)

Pre beh programu je nevyhnutné mať nainštalované DLL knižnice. Ak už na počítači používate program Proforient, nie je nutná opätovná inštalácia DLL knižníc. Ak program Proforient nepoužívate, musíte najskôr stiahnuť a nainštalovať DLL knižnice, až potom môžete spustiť program pre zber údajov. Inštalácia DLL knižníc vyžaduje dodatočné miesto 15MB na pevnom disku. Na stiahnutie programu a DLL knižníc použite odkazy:

 
DLL knižnice (veľkosť 10MB)
 
 
Program Testovanie žiakov
Verzia 2020.05

Inštalácia DLL knižníc:

Po stiahnutí a spustení súboru DLL9Ains.exe sa objaví okno Sprievodcu inštaláciou. Nie je potrebné meniť žiadne parametre, preto len postupne kliknite na spínače <Ďalej>  <Inštalovať> a <Dokončiť> v okne sprievodcu.

Inštalácia programu Testovanie žiakov 9. ročníka ZŠ:

Podrobný postup s ukážkami nájdete na tejto stránke.

Aktualizácia programu:

Je možné, že po odhalení nedostatkov v programe bude pripravená novšia verzia na stiahnutie. V takom prípade opätovne stiahnite program z vyššie uvedených odkazov a preinštalujte ho rovnakým spôsobom ako pri prvotnej inštalácii. Číslo verzie programu na stiahnutie a dátum verzie je uvedený pri odkaze hore. Pre kontrolu existencie novšej verzie programu však nemusíte navštevovať túto stránku, ale môžete verziu nechať skontrolovať priamo z programu voľbou menu Systém / Kontrola novej verzie programu.